Giresun Sohbet Siteleri

yorum yok
672 okuma
25 Nisan, 2018

GİRESUN SOHBET SİTELERİ

Türkiyenin bilinmeyen fakat en gözde olan Giresun, fındığı ile ve Karadenize bölgesinde yer alan Türkiyenin gözde memleketlerindendir.
Trabzon, Gümüşhane, Erzincan, Sivas ve Ordu arasında yer alarak Doğu Karadeniz bölgesinde yer alır.
Bu arada yaşayan insanların % 90’ı çepnilerden oluşmaktadır. İl Plaka numarası 28’dir.

Denize doğru uzanan bu şehir yarım ada görüntüsü vererek trabzona bağlı kalmıştır. 1923 tarihinde büyüyen nüfusuyla beraber il olmuştur. İçinde bir çok medeniyete ev sahipliği yapan giresun şehri tarihi yapıtlarıyla göz kamaştıran bir şehirdir.
Yerli insanlarımızın nefes alabilmek için uğradığı yabancı türistlerin ise ilgi odağı olan bu şehir adeta baş döndüren bir şehirdir. Amazon ormanlarını anımsandıran bir yeşiliği ve defasa tarihi yapıtları ile gerçekten insanı büyüleyen bir tarihi yapıtlarla doludur. Herkesin gidip gezmesini istediğim şehirlerdendir.
Giresun ismini bir çok rivayeten almıştır. Hakkında çeşitli rivayetler bulunmaktadır. Örnek vermek gerekirse Kerasus kelimesinden gelmektedir. Birinci rivayete göre bu isim Kerasus’ta bol miktarda teişen kiraz ve yeşilik orman anlamındadır. Bir diğer rivayet ise Giresun denize doğru uzanan bir yarım ada olarak uzanan bir şehir olarak bilinir. Bu yarım ada kuş bakışı bakıldığında bir boynuza benzemektedir. Bu nedenle Yunanca boynuz anlamına gelen Keras’da türetilmiştir. Bir diğer üçüncü rivayet ise şöyledir. Spartaküs isyanını bastıran efsane isim General Kerasus isminden alınmıştır. Gerçekten herkesin gidip o tarihi ve baş döndüren yapıtları görmesini isterim.

Bir çok kültürü bir arada bulundursada bu kültürler zaman zaman yok olmaktadır. Hala roma kültürü bulunsada bunlar bu kültürü günden güne unutup anadolu kültürü ve karadenize has kültür ile yoğrulmaktadır.

GİRESUN SOHBET ODALARI

Bizler bu güzel insanları bir arada barındırarak sanal bir platform oluşturarak hepsini aile ortamın da buluşturmaktayız.

Giresun Sohbet Sitesi adı altında vermiş olduğumuz hizmeten gurur duyduğumuzu Giresun’lu yoldaşlarla bu hizmeti açarak bir nevi hasret giderme kaynağı haline getirdik.

Bizler Giresun gibi güzel bir memleketin Sanal dünyada da yer edinmesini sağlayarak tüm dostları ve gönül insanını bir arada buluşturarak seviyeli bir ortam var etmiş bulunmaktayız. Sizlere nezih bir ortam sağlamak adına bir birinden profesyonel yöneticilerle güvenliğinizi sağlamaktayız.


Her hangi bir güvensizlik ve şikayetleriniz ile ilgilenen yönetici arkadaşlarımız sizler için 7/24 hizmet vermektedir. Üstelik bunlarla sınırlı değil sadece Nick/Rumuz yazarak sitemize sorunsuz erişim sağlayabilirsiniz. Gurbetçi Giresun’lu hemşerilerimizin sık sık ziyaret ettiği hemşerileriyle muhabbet edip hasret ettiği sitemiiz Giresun’luların ilgi odağı haline gelmiştir. Sitemiz içerisinde bir birinden profesyonel Dj’lerle ve Oyun kanalarıyla sizlere zamanın nasıl aktığını his etirmeyen bir site ile baş başa bırakıyoruz. Şimdi sizlerde arama motorlarında Girsun Sohbet veya Giresun Sohbet Siteleri altında hizmet veren MobilSoyle Sohbet yazarak sorunsuz ve doğrudan erişim sağlayabilirsiniz. Bitmedi, herhangi bir üyelik yapmadan ve kesinlikle Giresun Bedava Sohbet olarak bilinen sitemizde sohbetin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerseniz bilgisayarınızdan dilersenizde mobil cihazlarınızla sorunsuz erişim sağlayarak sohbet serüvenine katılıp yep yeni dostlar edinebilirsiniz. Kim bilir belkide yeni aşklara yelken açıp hayatınıza renk katabilirsiniz. Durmayın vakiy kaybetmeden iste Cep Sohbet Giresun ister Mobil Sohbet Giresun veya Giresun Sohbet olarak bilinen MobilSoyle yazarak sitemiz içerisine herhangi bir ücret ödemeden bağlanabilir sohbetin ve eşsiz bir müziğin tadını çıkarabilirsiniz. Tabi ki bunlarla sınırlı değil herhangi özel bilgini paylaşmadan sınırsızca ve doyasıya koyu bir muhabbetin ortasında yer almak istemez misin ?Cevabın evet mi öyleyse sende vakit kaybetmeden Giresun Sohbet Odaları sitemizi ziyaret edip hemşerilerinle sohbet edip yeni arkadaşlıklar kurabilirsin. Durma hemen arama motorlarında Giresun Sohbet Siteleri veya MobilSoyle yazarak Sohbet platformumuza katılarak hayatına renk katabilirsin.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Tüm değerli kullanıcılar için bir çok tasarımı bir arada bulundurarak ...

Merhaba bugün ki konumuz olan türbanlı bayanlarla sohbet ismi altında bir ...

Parasız ve ücretsiz olarak sohbet sitelerine bağlanabilmek bir çok herkesin ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?