Mobil Trsohbet

yorum yok
426 okuma
5 Ağustos, 2017
Mobil Trsohbet

Mobil Trsohbet

Mobil TRSohbet olarak, internet kullanıcısının büyük bir bölümünün mobil cihazlar üzerinden internete bağlanıyor olmasına duyarsız kalmayarak, sizler için bir mobil uygulama da geliştirdik. Mobil uygulamamız aracılığı ile artık her yerden servisimize bağlanabilir, bu keyfi kaçırmadan yaşayabilirsiniz.
sohbet odalarımızda küfür argo ırk ve dinlere yönelik saldırı küfür hakaret benzeri olayların yaşanmasına kesinlikle izin vermiyoruz. chat odalarının bu tür konula üzerinden tartışma şiddet benzeri eylemlerin olmaması gerektiğine inaniyoruz.
Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık yalnızca bilgisayar üzerinden mirc programı ya da web tabanlı olarak yazışmak zorunda da değilsiniz. sohbet ederken duyduğunuz haz,mutluluk bunları göz önünde bulundurduk. Bu duygularınıza hitaben bir ilki başardık. Sizlere güvenli ve elit sohbet odaları oluşturduk. Kullanıcılarımızla röportajlar yaptık. Bizlerden neler beklediğini ve bizimle birlikte bu yolda yürürken neler hissettiğini ve neler hissetmek istediğini sorduk. Türkçe dili dışında diğer dillerin ve hayat bulmasına aracılık etmemizdir. çünkü farklıklarımız yani din dil ırk kültür bunların bizi bölemiceğini ve daha çok biz toplumu bir birine bağlicak zenginlik katacak özeliklerdir. hiç bir bireyin ötekişeltirilmesine müsade etmiyoruz bundan dolayı siyaset, din, politika,ırkçılığa müsade etmiyoruz kendini yenileyen yapısı ve sunduğu olanaklar ile TRSOHBET’in yegane amacı hizmet verdiği web tabanlı ve IRC Ağları arasında en iyi olmak ve elbette ki kullanıcılarının kendilerini evlerinde hissetmesini sağlayacak kaliteli bir platform oluşturmaktır.


Bir önceki yazımda « makalem var.
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin .

Benzer Yazılar

Seksi kızlarla sohbet kanalı altında türkiye'de ilk ve tek olarak öncü olan ...

Evli sohbet siteleri olarak ilgi gören siteler son dönemde popüler hale ...

Bugün ki konumuz olan sohbet siteleri hakkında size bilgi ve önerilerde ...

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?